ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 11

 


Розклад додаткових занять

Розклад додаткових занять

 

ІНОЗЕМНІ МОВИ

 

ЗДОР І.Ю. – англійська  мова

Вівторок

9 клас

1350 – 1450

 

МАЛУНОВА О.А. – англійська  мова

Вівторок

10 – А, 10 – Б

1440 – 1520

Середа

8 – А

1350 – 1430

Четвер

6 – Б

1350 – 1430

 

САВІНОВА О.В. – англійська мова

Понеділок

2 – А, 2 – Б

4 – В, 9 – А, 10 – Б

1205 – 1245

1430 – 1530

 

ХЕЛЕМЕНДИК А.М. – англійська мова

Понеділок

5 – А, 8 – Б класи

1430 – 1600

 

ЧАНИШЕВА О.Р. – англійська мова

Понеділок

9 – А, 9 – Б

1440 – 1540

Середа

4 – А, 4 – Б

1340 – 1430

П’ятниця

11 клас

1340 – 1440

 

ПРОСКУРА Л.М. – англійська мова

Вівторок

6 класи

0750 – 0820

Середа

7 класи

0750 – 0820

П’ятниця

10 – 11 класи

1430 – 1600

 

ПРОСКУРА А.О. – англійська мова

Понеділок

3 – Б

1200 – 1245

Четвер

5 – А, 5 – Б

0750 – 0820

П’ятниця

6 – Б

0750 – 0820

 

РОМАНЕНКО О.І. – англійська мова

Четвер

8 – Б

1345 – 1500

Середа

9 – Б, 9 – В

1200 – 1300

 

КОВАЛЕЦЬ Г.О. – англійська мова

Понеділок

8 – Б, 11 клас

1340 – 1425

Середа

6 – В, 8 – Б, 11 клас

1340 – 1440

П’ятниця

4 – Б, 4 – В, 6 – В

1255 – 1340

 

ПОВАР В.А. – англійська мова

Вівторок

6 – А

7 – Б

0750 – 0820

1440 – 1510

Середа

5 – Б

0750 – 0820

П’ятниця

3 – А

0750 – 0820

 

ІВАШИНА В.Ю. – англійська мова

Четвер

8 – А

4 – 5 класи

0745 – 0825

1340 – 1430

 

 

ВИНОГРАДОВА І.О. – англійська мова

Понеділок

3 – А

1350 – 1450

Вівторок

7 – Б

1440 – 1530

 

ІЛЬЧЕНКО І.Ю. – англійська мова

Понеділок

3 – Б

0800 – 0820

Вівторок

4 – Б  

0800 – 0820

Четвер

4 

0800 – 0820

П’ятниця

7 – А 

0800 – 0820

 

ПОНОМАРЕНКО В.Т. – німецька мова

Понеділок

5 – 7 класи

8 – 9 класи

1350 – 1450

1500 – 1600

 

ЧЕРКАСОВА Т.В. – французька мова

Вівторок

9 – А, 9 – В

1350 – 1450

П’ятниця

6, 7, 8 класи

1350 – 1450

 

УКРАЇНСЬКА МОВА

 

СКОРНЯКОВА Н.М. – українська мова та література

Четвер

11 клас

1350 – 1430

П’ятниця

5 класи

1300 – 1340

1350 – 1430

 

РЕВА О.В. – українська мова та література

Середа

9 класи

1440 – 1520

Четвер

11 клас

1350 – 1430

П’ятниця

7 – Б

7 – А  

1300 – 1330

1350 – 1430

 

БІГУН Н.В. – українська мова та література

Середа

7 – Б, 8 – А, 8 – Б

0745 – 0815

Середа

9 – Б, 9 – В

1440 – 1520

Четвер

7 – Б, 8 – А, 8 – Б

0745 -0815

ПАНУС В.В. – українська мова та література

Середа

6 – В

1350 – 1430

 

ЗОЛОТОНОША О.В. – українська мова та література

Четвер

6 – А, 6 – Б, 5 – Б

5 – А

1350 – 1430

1300 – 1340

 

ТРУСОВА Л.Б. – світова література

Середа

5 – 7 класи

1300 – 1350

П’ятниця

8 – 11 класи

1350 – 1440

 

СУСПІЛЬНО – ГУМАНІТАРНІ ДИСЦИПЛІНИ

 

КОЗОРОГ О.Г. – історія, правознавство

Середа

8 – А, 8 – Б, 9 – А, 9 – Б

1350 – 1600

Четвер

10 – А, 10 – Б, 11 класи

1430 – 1600

П’ятниця

8 – А, 8 – Б

0745 – 0820

КОЛЯДА С.Х. – історія

Вівторок

6 – 7 класи

1340 – 1420

 

РЕВА Н.В. – географія

Понеділок

6 – 7 класи

8 – 9 класи

1350 – 1430

1430 – 1510

П’ятниця

10 – 11 класи

1350 – 1435

 

 

ПРИРОДНИЧО–МАТЕМАТИЧНІ ДИСЦИПЛІНИ

 

ОВСЯННІКОВ І.Т. – математика

Середа

10 – А

1300 – 1400

Четвер

10 – Б

1300 – 1400

 

ГАРНАГА А.М. – математика

Понеділок

6 – А, 6 – Б, 6 – В

1350 – 1430

Середа

9 – А

9 – Б

9 – В

1440 – 1520

1350 – 1430

1350 – 1430

Четвер

11 клас

1350 – 1430

 

МАТЮШЕНКО В.Й. – математика

Середа

8 – А, 8 – Б

1350 – 1520

П’ятниця

5 – А, 5 – Б, 7 – А, 7 – Б

1300 – 1340

Вівторок

7 – А, 7 – Б

 

 

ГНЄДОВА Н.І. – фізика

Понеділок

7 – А, 7 – Б

0740 – 0815

Вівторок

9 – А, 9 – Б, 9 – В

8 – Б

0740 – 0815

1430 – 1530

Четвер

11 клас

8 – А

0740 – 0815

1340 – 1440

П’ятниця

10 – А, 10 – Б

0740 – 0815

 

ГАВРИЛІНА В.В. – хімія

Понеділок

7 – 8 класи

0800 – 0825

Вівторок

9 – 10 класи

0800 – 0825

Четвер

11 клас

1440 – 1600

 

УЗЛЮК Л.В.– біологія

П’ятниця

8 – 11 класи

1300 – 1500

 

ОЛІЙНИК Н.В. – інформатика

Понеділок

9 класи

0750 – 0820

Вівторок

10 класи

0750 – 0820

Середа

11 клас

0750 – 0820